МЕНЮ
пн-нд 10:00 - 21:00
м. Київ, б-р Лесі Українки, 1/4
ЗАПИС ОНЛАЙН
Array
(
  [uk] => 4600
  [ru] => 775
)

HIFU Bu:Tera SMAS від IDS

HIFU Bu:Tera SMAS від IDS

Традиційне видалення зайвої жирової тканини хірургічними методами має масу недоліків – обвисання шкіри, поява розтяжок і зморшок. Сама по собі хірургія завжди несе деякий ризик ускладнень. Тому останнім часом в косметології велику популярність отримала методика неінвазивної (безкровної, безконтактної) пластики – HIFU (High Intensity Focused Ultrasound або сфокусований ультразвук високої інтенсивності).

ПРИНЦИП РОБОТИ HIFU

Згідно з методикою, ультразвукове випромінювання фокусується на проблемних ділянках шкіри. Ультразвук впливає на жирові клітини, руйнує їх, а навколишні їх сполучні тканини не пошкоджує,  жирові клітини утилізуються імунною системою протягом декількох тижнів. За один підхід можна видалити не більше 500 грам жиру, при цьому робити це можна щомісяця.

Відмінні риси процедури:

 • безпека;
 • відсутність побічних ефектів;
 • невеликий час процедури.

ПРАКТИЧНЕ ВИКОРИСТАННЯ HIFU

Часто HIFU використовують для ліфтингу шкіри обличчя. Для можливості адресного впливу на окремі шари шкіри використовуються спеціальні фокусні насадки:

 • на глибину 1 міліметр – для впливу на епідерміс;
 • 3 міліметри – для обробки жирового шару;
 • 4,5 міліметра – для обробки шару SMAS.

Для роботи з шкірою тіла необхідно фокусувати ультразвук на більшу глибину, в цьому випадку в хід йдуть насадки з фокусуванням на 10 і 13 міліметрів.

ФОКУСОВАНИЙ УЛЬТРАЗВУК В КЛІНІЦІ PLATINUM LASER

У Києві Ви можете скористатися системою HIFU в нашій клініці Platinum Laser. Наявність сучасного ультразвукового апарату і кваліфікованого персоналу дозволять здійснити RF-ліфтинг якісно і безпечно.

ЗАЧИНИТИ
МЕНЮ САЙТУ
ЗАЧИНИТИ
ЗАПИС НА ПРИЙОМ

  ДЕЩО ПРО ВАС

  (обов'язково)
  (обов'язково)

  ЩО ВАС ЦІКАВИТЬ?

  ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

  ЗАМОВЛЕННЯ ДЗВІНКА

   ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
   Наш менеджер свяжется с Вами чтобы подтвердить заявку.
   Связаться с нами