МЕНЮ
пн-нд 10:00 - 21:00
м. Київ, б-р Лесі Українки, 1/4
ЗАПИС ОНЛАЙН
Array
(
  [uk] => 4601
  [ru] => 777
)

HYDRO FACIAL

HYDRO FACIAL

Аквапілінг – це безпечна і ефективна процедура очищення обличчя за допомогою високо-швидкісного струменя фізрозчину, насиченого киснем. Вона однаково ефективна як для жінок, так і для чоловіків в будь-якому віці. Процедура абсолютно безболісна і безпечна.

ПРИНЦИП ДІЇ АПАРАТУ ДЛЯ АКВАПІЛІНГУ

Процедура проводиться за допомогою апарату, який видає на шкіру потужний водо-повітряний потік (також можливе додавання лікувальних або косметичних препаратів). Потік регулюється за допомогою зміни насадок і зміни тиску. В результаті:

 • змиваються забруднення і відмерлі частинки;
 • шкіра масажується і насичується киснем;
 • посилюється живлення клітин, стимулюються процеси відновлення;
 • в залежності від швидкості подачі, вода може впливати на верхні, середні і глибокі шари шкіри.

ЩО ДАЄ АКВАПІЛІНГ?

В результаті такого пілінгу поліпшується загальне здоров’я шкіри, вона зволожується, а пори звужуються. Впливаючи на глибокі шари, можливе зменшення мімічних зморшок, що омолоджує шкіру.

Епідерміс зволожується і насичується корисними речовинами. При використанні вуглекислого газу замість кисню стимулюється і активізується кровообіг.

ПЕРЕВАГИ АКВАПІЛІНГУ

З усіх салонних процедур аквапілінг – найбільш безболісна, так як пацієнт відчуває лише поколювання. Реабілітація не потрібна, після проведення пілінгу можна продовжити повсякденні справи.

Протипоказаннями до процедури є відкриті рани, запалення, діабет та онкологічні захворювання. У клініці косметології та хірургії Platinum Laser в Києві наші фахівці допоможуть Вам отримати процедуру аквапілінгу.

ЗАЧИНИТИ
МЕНЮ САЙТУ
ЗАЧИНИТИ
ЗАПИС НА ПРИЙОМ

  ДЕЩО ПРО ВАС

  (обов'язково)
  (обов'язково)

  ЩО ВАС ЦІКАВИТЬ?

  ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

  ЗАМОВЛЕННЯ ДЗВІНКА

   ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
   Наш менеджер свяжется с Вами чтобы подтвердить заявку.
   Связаться с нами