МЕНЮ
пн-нд 10:00 - 21:00
м. Київ, б-р Лесі Українки, 1/4
ЗАПИС ОНЛАЙН
Array
(
  [uk] => 4599
  [ru] => 276
)

Олександритовий лазер від IDS

Олександритовий лазер від IDS

Одним з кращих лазерів для епіляції вважається олександритовий лазер – “золотий стандарт” епіляції, ідеальний варіант для європейського фототипу.

ОСОБЛИВОСТІ ОЛЕКСАНДРИТОВОГО ЛАЗЕРА

Олександритовий лазер має великі можливості. Довжина хвилі олександритового лазера становить 755 нм, потужність твердотільного олександритового лазера для епіляції сягає 2000 Вт. Така довжина хвилі світлового імпульсу дуже добре поглинається меланіном, який міститься у волоссі і нагрівається в рази швидше, ніж світла шкіра. В результаті фолікули волосся пошкоджуються, а шкіра при не встигає нагрітись.

За рахунок більш тривалого імпульсу лазерна епіляція діодним лазером більш відчутна по хворобливим відчуттям, ніж епіляція олександритовим лазером. Це сприяє збільшенню швидкості процедури і зменшенню ймовірності залишити необроблені ділянки.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРОЦЕДУРИ В PLATINUM LASER

У людини в активному стані знаходиться лише тридцять відсотків волосся. Так як лазером видаляються тільки вони, то для повного позбавлення від волосся доведеться пройти курс процедур. Зазвичай рекомендується:

 • середня кількість процедур – від чотирьох до восьми;
 • перерви між процедурами – від трьох до шести тижнів.

Точні цифри вам можуть повідомити після обстеження (залежить від шкіри – стану і відтінку, волосся – густоти і кольору, а також від інших показників). Звернувшись в клініку косметології та хірургії Platinum Laser в Києві, ви можете отримати професійну консультацію і вибрати “золотий стандарт” епіляції.

ЗАЧИНИТИ
МЕНЮ САЙТУ
ЗАЧИНИТИ
ЗАПИС НА ПРИЙОМ

  ДЕЩО ПРО ВАС

  (обов'язково)
  (обов'язково)

  ЩО ВАС ЦІКАВИТЬ?

  ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

  ЗАМОВЛЕННЯ ДЗВІНКА

   ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
   Наш менеджер свяжется с Вами чтобы подтвердить заявку.
   Связаться с нами