МЕНЮ
пн-нд 10:00 - 21:00
м. Київ, б-р Лесі Українки, 1/4
ЗАПИС ОНЛАЙН
Array
(
  [uk] => 4534
  [ru] => 458
  [en] => 5528
)

Ліпофілінг слізних борозен

З віком шкірний покрив втрачає еластичність, страждаючи від нестачі вологи, що призводить до виражених заглибин в різних частинах обличчя. Сучасна косметологія дозволяє успішно усувати ознаки старіння шкіри.

Ліпофілінг слізної борозни – безпечна і малотравматична операція з пластики обличчя, суть якої полягає в тому, що з однієї ділянки тіла пацієнта забирається жир і через мікро-канюлі рівномірно вводиться і розподіляється в області носослізної борозни. Таким чином, відбувається заповнення цієї борозни і її зорове згладжування – мішки і круги під очима повністю зникають.

ПЕРЕВАГИ ЛІПОФІЛІНГА СЛІЗНОЇ БОРОЗНИ

Власний жир, пересадка якого проводиться при ліпофілінгу, приживається швидко і без ускладнень. Процедура проводиться під анестезією, тому не варто побоюватися больових відчуттів . Покладаючись на практику проведення цієї операції і численні відгуки пацієнтів, можна виділити ряд інших переваг:

 • 3D-моделювання обличчя перед операцією;Ліпофілінг слізних борозен
 • відсутність шрамів і швів завдяки незначному розміру проколів;
 • легкий і швидкий відновлювальний період без ускладнень – кінцеві результати можна оцінити вже через 2 місяці;
 • рівномірний розподіл жиру в проблемній зоні.

Після проведення цієї процедури практично не потрібно ніякої спеціальної реабілітації – максимально можливі побічні ефекти у пацієнта – поява невеликих набряків і синців, які зникають вже через тиждень.

ПРОЦЕС ЛІПОФІЛІНГА СЛІЗНОЇ БОРОЗНИ

Перший крок – ліпоаспірація. Це процес забору жирової тканини, як правило, з області живота. Жирові клітини добре приживаються на новому місці в області обличчя. Процес витягування необхідного матеріалу здійснюється найтоншими голками, що мають кілька отворів (канюлі). Від діаметра отворів на голці залежить розмір клітин що забираються- в цьому випадку для пластики обличчя найкраще використовувати найменші.

Далі іде підготовка зібраного матеріалу. Природний жир збагачується тромбоцитарною аутоплазмою. Таким чином, в організмі активізуються процеси омолодження клітин і тканин. Збагаченим жиром рівномірно заповнюються проблемні зони обличчя. На цьому етапі операції використовуються ще більш дрібні голки – мікро-канюлі. Справжній майстер хірургії здатний ввести голку під шкіру пацієнта і зробити заповнення западин, не пошкодивши жодного нерва або судини. Завдяки тому, що власний жир не виводиться з обробленої області, результат операції буде помітний все життя.

ПОКАЗАННЯ

Ліпофілінг проводиться в тих випадках, коли відсутня необхідність пластики на всій поверхні обличчя. За допомогою заповнення западин власним жиром надається необхідна об’ємність тільки однієї проблемній зоні. Основне показання для проведення цієї операції – зовні непривабливі виражені слізні борозни, які з’являються як результат старіння шкірних і м’язових тканин. Також процедура проводиться при нестачі жиру, що виникла після пластики нижніх повік.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

Ця операція має ряд протипоказань:

 • цукровий діабет;
 • порушення згортання крові;
 • атеросклероз;
 • симптоми артеріальної гіпертензії;
 • онкологічні утворення.

Для успішного проведення ліпофілінга необхідно припинити застосування аспірину і анальгіну за два тижні до процедури, а також гормональних препаратів та інших лікарських засобів, що впливають на згортання крові. Операцію неможна проводити при наявності вірусної інфекції або травм і запалень на цільовій області шкіри.

ДЕ ЗРОБИТИ ЛІПОФІЛІНГ СЛІЗНОЇ БОРОЗНИ В КИЄВІ

Ця операція вимагає максимальної точності, акуратності, первинного глибокого аналізу проблеми кожного пацієнта, а також високої кваліфікації хірурга. Для отримання омолоджуючого ефекту, який збережеться на тривалий період, важливо вибрати відповідну клініку.

Хірурги в косметологічній клініці Platinum Laser мають багато років успішної практики подібних операцій. У кожного з них є велика кількість задоволених клієнтів, які за допомогою цієї процедури успішно позбавилися від ознак старіння. Цим забезпечується співвідношення ціни і якості отриманого результату.

ВІДЕО ПРО ПОСЛУГУ

поп 1/1 наст

НАШІ ЛІКАРІ

поп 1/3 наст
ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ*
*оплата проводиться в грн за комерційним курсом на момент оплати
У пластичного хірурга
 • Ліпофілінг обличчя (губи, носогубні складки), 1 зона (дві сторони) 400 євро
 • Ліпофілінг слізних борозен, 1 зона (дві сторони) 400 євро
 • Видалення біополімеру з губ 500 євро
 • Місцева анестезія 1500 грн
 • Седація (внутрішньовенний наркоз) 4500-8500 грн
У головного лікаря
 • Ліпофілінг обличчя (губи, носогубні складки), 1 зона (дві сторони) 520 євро
 • Ліпофілінг слізних борозен, 1 зона (дві сторони) 520 євро
 • Місцева анестезія 1500 грн
 • Седація (внутрішньовенний наркоз) 4500-8500 грн
ВІДГУКИ КЛІЄНТіВ
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Користувалися нашими послугами?
Розкажіть про свій досвід.

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

ОСТАВЬТЕ ОТЗЫВ

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДЬ

Не знайшли відповіді на питання, що цікавить? Задайте його нам

ЗАДАТИ ПИТАННЯ
  пред 1/ след
  ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

  Ми з задоволенням зустрінемося з Вами особисто в клініці,
  але Ви завжди можете задати питання будь-яким зручним
  для Вас способом.

  ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
  ЗАЧИНИТИ
  МЕНЮ САЙТУ
  ЗАЧИНИТИ
  ЗАПИС НА ПРИЙОМ

   ДЕЩО ПРО ВАС

   (обов'язково)
   (обов'язково)

   ЩО ВАС ЦІКАВИТЬ?

   ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

   ЗАМОВЛЕННЯ ДЗВІНКА

    ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК
    Наш менеджер свяжется с Вами чтобы подтвердить заявку.
    Связаться с нами